Dane kontaktowe

Zapraszamy do pracy w Finlandii!
Sprzedaż
CEO
Juha Kivimäki Finnish English
+358 40 040 3242
juha.kivimaki@kipinahrm.fi

Manager Sprzedaży
Jukka Mäkinen Finnish English Swedish
+358 50 550 4266
jukka.makinen@kipinahrm.fi

Manager Sprzedaży
Arto Seppälä Finnish English Swedish
+358 50 556 3365
arto.seppala@kipinahrm.fi

Personel i projekty
Business Manager
Violetta Janus Polish Finnish English
+358 40 653 5678
violetta.janus@kipinahrm.fi

General Operations Manager
Paulina Galazkiewicz Polish Finnish English
+358 40 168 9555
paulina.galazkiewicz@kipinahrm.fi

HR Koordynator
Yana Petrova Bulgarian  English Finnish 
+358 50 556 7800
yana.petrova@kipinahrm.fi

Konsultant
Elena Frosti Romanian English Finnish
+358 50 541 4422
elena.frosti@kipinahrm.fi

Kipinä w Finlandii
Henkilöstövuokrausyhtiö Kipinä Oy
Pispalan valtatie 139
33270 Tampere

Kipinä w Polsce
Ilves Sp. z.o.o
Kamila Lesiak Polish English
Ul. Sobieskiego 217/4
84-200 Wejherowo
+48 882 977 913
kamila.lesiak@ilves.pl

Kipinä w Bułgarii
KipinaBG OOD
Galina Kircheva Bulgarian English
6000 Stara Zagora
+359 876 565 123
galina.kircheva@kipinahrm.eu

Kipinä w Rumunii
Kipina HRM RO s.r.l.
Elena Frosti Romanian English Finnish
+358 50 541 4422
elena.frosti@kipinahrm.fi

Kipina HRM RO s.r.l.
Elena Paula Filip Romanian English
+40 771 305 141
elena.filip@kipinahrm.eu

Kipinä w Słowacji
In Box Agency s.r.o.
Robert Jopek Slovakian English
Palackého 8
040 01 Košice
+421 908 634 471
robert.jopek@inboxagency.sk

Oświadczenie o ochronie prywatności

Aplikant Pracownik Klient