Работа във Финландия

Добре дошли да работите във Финландия!
Продажби
CEO
Juha Kivimäki Finnish English
+358 40 040 3242
juha.kivimaki@kipinahrm.fi

Мениджър продажби
Jukka Mäkinen Finnish English Swedish
+358 50 550 4266
jukka.makinen@kipinahrm.fi

Мениджър продажби
Arto Seppälä Finnish English Swedish
+358 50 556 3365
arto.seppala@kipinahrm.fi

Персонал и проекти
Старши специалист
Violetta Janus Polish Finnish English
+358 40 653 5678
violetta.janus@kipinahrm.fi

Мениджър проекти
Eliza Pstrokonska Polish Finnish English
+358 40 769 8685
eliza.pstrokonska@kipinahrm.fi

HR координатор
Paulina Galazkiewicz Polish Finnish English
+358 40 168 9555
paulina.galazkiewicz@kipinahrm.fi

Кипина във Финландия
Henkilöstövuokrausyhtiö Kipinä Oy
Pispalan valtatie 139
33270 Tampere

Ellen Services
Project Manager
Elena Frosti Romanian English Finnish
+358 50 541 4422
elena.frosti@ellenservices.fi
Кипина в Полша
Ilves Sp. z.o.o
Katarzyna Gussmann Polish English
Ul. Sobieskiego 217/4
84-200 Wejherowo
+48 660 427 933
katarzyna.gussmann@ilves.pl

Кипина в България
KipinaBG OOD
Galina Kircheva Bulgarian English
6000 Stara Zagora
+359 876 565 123
galina.kircheva@kipinahrm.eu

Кипина в Словакия
In Box Agency s.r.o.
Robert Jopek Slovakian English
Palackého 8
040 01 Košice
+421 908 634 471
robert.jopek@inboxagency.sk